Nederlands   English  


AUGUSTUS

1 donderdag Hl. Serafim van Sarow..
Gal. V, 22 – VI, 2. Lk. VI, 17–23.
10.30 Liturgie
3 zaterdag Vooravond van zondag. 17.30 Vigilie
4 zondag 7e Zondag na Pinksteren.
Hl. Myrondraagster Maria Magdalena.
Rom. XV, 1–7. Mat. IX, 27–35.
10.30 Liturgie
10 zaterdag Vooravond van zondag. 17.30 Vigilie
11 zondag 8e Zondag na Pinksteren.
Hl. martelaar Kallinikus.
1 Kor. I, 10–18. Mat. XIV, 14–22.
10.30 Liturgie
17 zaterdag Vooravond van zondag.
17.30 Vigilie
18 zondag 9e Zondag na Pinksteren.
Voorfeest van de Transfiguratie van onze Heer.
1 Kor. III, 9–17. Mat. XIV, 22–34.
10.30 Liturgie
19 maandag HEILIGE TRANSFIGURATIE van onze HEER GOD en VERLOSSER JEZUS CHRISTUS.
2 Petr. 1,10-19 Mat. 17,1-9

Na de Liturgie: wijding van de vruchten!
10.30 Liturgie
24 zaterdag Vooravond van zondag. 17.30 Vigilie
25 zondag 10e Zondag na Pinksteren.
Hll. martelaren Fotius en Aniketus.
1 Kor. IV, 9–16. Mat. XVII, 14–23.
10.30 Liturgie
27 dinsdag Vooravond van Ontslapenis v.d. Allerheiligste Moeder Gods. 18.30 Vespers
28 woensdag ONTSLAPENIS v.d. ALLERHEILIGSTE MOEDER GODS.
Filip. 2:5-11 Lk. 10:38-42;11:27-28
10.30 Liturgie
31 zaterdag Vooravond van zondag.
Joh. XXI, 15–25.
17.30 Vespers
 


SEPTEMBER

1 zondag 11e Zondag na Pinksteren.
Hl. martelaar Andreas Stratelatus en 2593 mede-martelaren.
Na de Liturgie, moleben vóór het begin van het schooljaar.
1 Кor. IX, 2–12. Mat. XVIII, 23–35.
10.30 Liturgie
7 zaterdag Vooravond van zondag.
Мф. XXVIII, 16–20.
17.30 Vigilie
8 zondag 12e Zondag na Pinksteren.
Hll. martelaren Adrianus en Natalia.
1 Kor. XV, 1–11. Mat. XIX, 16–26.
10.30 Liturgie
11 woensdag Vooravond van het feest van de heilige rechtgelovige grootvorst Alexander Nevsky.
Mat. XI, 27–30.
18.30 Vigilie
12 donderdag HEILIGE RECHTGELOVIGE GROTE VORST ALEXANDER NEVSKY.
Gаl. 5:22-6:2. Мat. 11:27-30.
10.30 Liturgie
14 zaterdag Vooravond van zondag.
Мк. XVI, 1–8.
17.30 Vigilie
15 zondag 13e Zondag na Pinksteren.
Hll. Antonius en Theodosius van het Kiëvse Holenklooster.
1 Kor. XVI, 13–24. Mat. XXI, 33–42.
10.30 Liturgie
21 zaterdag GEBOORTE VAN DE MOEDER GODS.
Filip. 2:5-11. Lk. 10:38-42; 11:27-28.
10.30 Liturgie
22 zondag 14e Zondag na Pinksteren, voor Kruisverheffing.
Hl. Jozef, hegoemen van Volozk, wonderdoener.
Gal. VI, 11–18. Joh. III, 13–17.
10.30 Liturgie
26 donderdag Vooravond van Kruisverheffing.
Na Grote Doxologie uitdraging en verering van het Heilig en Levenschenkend Kruis.
Joh. 12, 28-36.
18.30 Vigilie
27 vrijdag FEEST VAN KRUISVERHEFFING.
1Kor. 1:18-24. Joh. 19:6-11;13-20;25-28;30-35.
10.30 Liturgie
28 zaterdag Vooravond van zondag.
Lk. XXIV, 1–12.
17.30 Vigilie
29 zondag 15e Zondag na Pinksteren, na Kruisverheffing.
Hl. grootmartelares Eufemia de Alomgeprezene van Chalcedon.
Gal. II, 16–20. Мk. VIII, 34 – IX, 1.
10.30 Liturgie
 


Разместите
наш баннер
на своем сайте!

ХРАМ СВ. БЛАГОВЕРНОГО ВЕЛИКОГО КНЯЗЯ АЛЕКСАНДРА НЕВСКОГО - ROTTERDAM

Код баннера
смотрите здесь


Паломническая служба для инвалидов



«Сестры» — Ново-Тихвинский женский монастырь



Ðåéòèíã@Mail.ru

Rambler's Top100

Православный каталог